Pyszna pizza dla
Ciebie!

Odkryj niesamowity smak pizzy prosto od Pizza Factory - nowoczesnej sieci pizzerii w Polsce! Zadzwoń 89 751 10 20

Pizza Factory

Zapraszamy do pysznej pizzerii w Kętrzynie!

Nowoczesna pizzeria w Kętrzynie.

Obiady domowe w Kętrzynie

Pizzeria w Kętrzynie - Kulinarna Odyseja w Pizza Factory

Kętrzyn, znany z bogatej historii i architektonicznych skarbów, teraz wzbogaca się o kulinarny klejnot - "Pizza Factory". Gdy marzysz o wyjątkowej pizzy w Kętrzynie, nasze drzwi są zawsze otwarte dla Ciebie.

Godziny otwarcia

Pizzeria Factory w Kętrzynie

Pon - Czw

12:00 - 22:00

Pt - Sob

12:00 - 23:00

Nd

12:00 - 22:00

* ZADZWOŃ 89 751 10 20

Pizza Factory

Pizzeria w Kętrzynie - poznaj oryginalny smak niesamowitej pizzy

ZAPRASZAMY!

Prawdziwa włoska pizza w Kętrzynie

„Pizza Factory” to miejsce, gdzie włoska tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasza pizzeria w Kętrzynie skupia się na autentyczności każdej pizzy, korzystając z najświeższych składników i tradycyjnych metod pieczenia. Gdy wpiszesz „pizzeria Kętrzyn” w wyszukiwarkę, na pewno natkniesz się na nasze rekomendacje.

Odkryj różnorodność smaków – Jedzenie w Kętrzynie

Ale nie kończymy na pizzy. „Pizza Factory” pragnie przedstawić mieszkańcom i gościom Kętrzyna pełną paletę kulinarnych doznań. Dla tych, którzy pragną odkryć różnorodność jedzenia w Kętrzynie, nasze menu oferuje wybór dań od tradycyjnych włoskich makaronów po lokalne specjały.

Tradycyjne obiady w Kętrzynie

Z nostalgią za domowym jedzeniem? Nasze obiady w Kętrzynie przypominają domowe posiłki, przygotowywane z miłością i najwyższą starannością. Bazując na starych, sprawdzonych recepturach, tworzymy potrawy, które sprawią, że poczujesz się jak u mamy.

Podsumowanie

Jeśli jesteś w Kętrzynie i poszukujesz kulinarnego przeżycia, „Pizza Factory” jest miejscem, które musisz odwiedzić. Niezależnie od tego, czy jesteś wielbicielem pizzy, szukasz najlepszego jedzenia w Kętrzynie, czy pragniesz tradycyjnego obiadu – mamy coś specjalnego dla każdego. Dołącz do nas i zanurz się w niepowtarzalnym świecie smaków, które oferuje „Pizza Factory”. Zapraszamy do odkrycia kulinarnego serca Kętrzyna!