Pyszna pizza dla
Ciebie!

Odkryj niesamowity smak pizzy prosto od Pizza Factory - nowoczesnej sieci pizzerii w Polsce! Zadzwoń 89 762 10 20

Pizza Factory

Zapraszamy do pysznej pizzerii w Bartoszycach!

Nowoczesna pizzeria w Bartoszycach.

Obiady domowe w Bartoszycach

Jedzenie na dowóz w Bartoszycach

Zapraszamy do zamawiania pysznych dań obiadowych oraz jedzenia na dowóz wszystkich klientów z Bartoszyc! Zapewniamy najwyższej jakości dania obiadowe, które zachwycą każde podniebienie.

Godziny otwarcia

Pizzeria Factory w Bartoszycach

Pon - Czw

12:00 - 22:00

Pt - Sob

12:00 - 23:00

Nd

12:00 - 22:00

* ZADZWOŃ 89 762 10 20

Pizza Factory

Pizzeria w Bartoszycach - Twój kulinarny raj w Pizza Factory

ZAPRASZAMY!

Autentyczna pizza w sercu Bartoszyc

Nasza pizzeria w Bartoszycach słynie z autentycznych pizz, pieczonych w tradycyjnym włoskim stylu. Do ich przygotowania używamy wyłącznie najświeższych składników, które gwarantują niezapomniany smak. Kiedy myślisz „pizzeria Bartoszyce”, „Pizza Factory” powinna przyjść Ci na myśl jako pierwsza.

Jedzenie w Bartoszycach na najwyższym poziomie

Ale to nie tylko pizza! Nasze menu obfituje w różnorodne dania, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Dla tych, którzy pragną odkryć prawdziwe smaki jedzenia w Bartoszycach, proponujemy szeroką gamę dań głównych, przystawek i deserów.

Obiady w Bartoszycach – domowe smaki w Pizza Factory

Szukasz miejsca, gdzie możesz zjeść tradycyjne obiady w Bartoszycach? „Pizza Factory” to idealne rozwiązanie. Nasze obiady przygotowywane są według rodzinnych receptur, łącząc tradycję z nowoczesnością. To tutaj, w przytulnej atmosferze naszej restauracji, możesz cieszyć się obiadami, które smakują jak u mamy.

Podsumowanie

Nie ważne, czy jesteś mieszkańcem Bartoszyc, czy tylko odwiedzasz nasze miasto – „Pizza Factory” to miejsce, które musisz odwiedzić. Pizzeria w Bartoszycach, której nie można przegapić, zapewniająca najlepsze jedzenie w Bartoszycach oraz obiady, które zostaną w Twojej pamięci na długo. Zapraszamy do naszego kulinarnego raju w sercu Bartoszyc!